Monika Zamachowska przesadziła. Powiedziała, kim według niej jest KAŻDY wyborca Konfederacji

Nie wszyscy Polacy byli zadowoleni z wyniku pierwszej tury wyborów prezydenckich 2020. Jedną z nich była Monika Zamachowska. Dziennikarka postanowiła w mediach społecznościowych ocenić wyborców Konfederacji. Zrobiła to jednak w obraźliwy sposób."Wczoraj okazało się, że prawie 7 proc. dorosłych przedstawicieli mojego narodu to faszyści, którzy czują potrzebę przeciwstawienia się 'ślepej wierze w tzw. projekt europejski' (z programu Konfederacji) i którzy 'propagandę LGBT' będą tępić wszystkimi sposobami, nawet siłą. Czy ktoś chciałby mi to wytłumaczyć?" – zapytała na Instagramie [b]Monika Zamachowska[/b].

Dziennikarka i prezenterka w taki sposób skomentowała wyborczy rezultat [b]Krzysztofa Bosaka[/b], którego Konfederacja wystawiła do walki w wyścigu o urząd prezydenta RP. Dokładnie [url=https://natemat.pl/313273,wyniki-wyborow-2020-pkw-podalo-pelne-dane-ze-100-proc-obwodow-glosowania]zdobył on 6,78 proc. głosów po przeliczeniu kart ze wszystkich komisji[/url] – poinformował we wtorek rano sędzia Sylwester Marciniak, przewodniczący PKW. [embed]https://www.instagram.com/p/CCA10RYpTJH/?utm_source=ig_embed[/embed]Pod wpisem Zamachowskiej rozgorzała dyskusja. Niektórzy przyznali rację dziennikarce i poparli ją w jej tezie na temat Konfederacji. Inni natomiast weszli z nią w polemikę. "Pani Moniko, polityka to nie tylko sprawa[b] LGBT[/b]. Patrzymy też na inne kwestie, takie jak np. polityka zagraniczna czy bezpieczeństwo. Nie popieram Bosaka, ale wkurza mnie już to, co trafia do sieci" – napisał jeden z komentujących jej post.

"Nie tylko. Ale również, a może nawet przede wszystkim. To jest polityka wykluczenia. Nigdy nie będę miała na to zgody" – odpowiedziała mu Zamachowska.

[b]Czytaj także: [url=https://natemat.pl/313297,bosak-krytycznie-o-rzadzie-pis-trudna-walka-dudy-o-glosy-konfederacji?CD=]Bosak powiedział u Mazurka, co sądzi o rządzie PiS. Widać, że Dudzie będzie trudno o jego głosy[/url][/b]

Czytaj więcej: https://natemat.pl/313323,mocny-wpis-mon...

Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata. Facebook & Twitter główne wiadomości


Podobne wiadomości

Ponad 7 mln. przypadków koronawirusa na świecie 0 0 0
Pożar w pałacu. „W sztabie panuje chaos. Wszyscy umywają ręce, tak jakby pogodzili się z tym, że będzie porażka” 0 0 0
Zamiast hollywoodzkich produkcji są milionowe wydatki. Tak "spełnia się" marzenie Kaczyńskiego 0 0 0
Murzyni ukradli co popadnie, co w rączki wpadnie 0 0 0
Czy będziemy śledzeni po pandemii koronawirusa? "Technologii nie można ‘odwymyślić’" 0 0 0
COVID-19 i grypa: sporo podobieństw, kilka istotnych różnic 0 0 0
"Chroń od przyjaciół, z wrogami sobie poradzę". Oni mogą pogrążyć kampanię Trzaskowskiego 0 0 0
Bp Galbas na Polach Lednickich: chcemy powiedzieć Bogu – jestem “Cały Twój” 0 0 0
Watykan przebadany na obecność koronawirusa 0 0 0
S. Małgorzata Borkowska OSB: epidemia ujawniła podział na rozsądnych i podskakujących 0 0 0